Kontrola a servis hasiacich prístrojov, hydrantov a iných požiarnych zariadení

Našim zmluvným partnerom vykonávame povinné kontroly hasiacich prístrojov, hydrantov a iných zariadení bezplatne

Kontaktujte nás ešte dnes pre cenovú ponuku na zmluvné zabezpečenie BOZP a OPP a kontroly požiarnych zariadení získate zadarmo

 

fire protection 3593033 1920Naša spološnosť vykonáva kontroly a revízie hasiacich prístrojov, hydrantov a iných požiarnych zariadení. Kontrolu servis a revízie hasiacich prístrojov, hydrantov a iných požiarnych zariadení vykonávame na základe termínov stanovených v právnych predpisoch a u klienta si sledujeme každé jedno požiarne zariadenie vo vlastnom kalendári. Pred termínom kontroly Vás automaticky navštívi naš technik a vykoná potrebné kontroly a servis.

Vyoknávame najmä následovné činnosti:

  • Kontroly opravy a servis zariadení na dodávku vody na hasenie požiarov (požiarne hydranty) vrátane tlakových skúšok hadíc
  • Kontroly a opravy hasiacich prístrojov
  • Kontroly a opravy požiarnych uzáverov
  • Kontroly a opravy požiarnych dverí
  • Označovanie v zmysle platnej legislatívy

 

Mimo týchto služieb pre klienta pripravíme aj iné potrebné dokumenty a počas celej doby spolupráce mu budeme poskytovať poradenstvo.

Ak Vás zaujíma viacej, alebo máte záujem o výhodnú cenovú ponuku kontaktujte nás ešte dnes.

Referencie spokojných klientov

img 5261 2 2222

O nás

Problematike BOZP, OPP a ŽP sa venujeme na profesionálnej úrovni už viac ako 10 rokov. Zameriavame sa na poskytovanie odborného servisu a poradenstva pre klientov ktorí očakávajú servis na vyššej úrovni. Preto sa pre našich klientov snažíme zastrešiť všetky služby pod jednou strechou. Našim cieľom je pomáhať riešiť problémy a hľadať riešenia pre všetkych našich klientov, tak aby boli splnené právne predpisy a dodržaná spokojnosť a požiadavky klienta. 

 

Miroslav Ondruš

Autorizovaný bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany

Od roku 2008 som pracoval ako ABT a TPO vo viac ako 20 člennom tíme na oddelení Safety & Environment (bezpečnosť práce a životné prostredie) v závode na výrobu automobilov Kia Motors Slovakia. Počas práce som získal veľa odborných skúseností a špecializované oprávnenia potrebné pre výkon mojej profesie. Mimo každodenných pracovných povinností som bol v dennom kontakte aj s OHSAS 18 001 a ISO 14 001. Pre svoju ešte odbornú spôsobilosť som sa intenzívne naďalej vzdelával a absolvoval mnohé školenia a semináre. Svoje pôsobenie v Kia Motors Slovakia som sa rozhodol ukončiť a plne venovať všetky odborné skúsenosti a vzdelanie v obore bezpečnosti práce a požiarnej ochrany mojim klientom.

Tel.: +421 911 782 919

Mail: ondrus@bexpo.sk

 

 

Pre vypracovanie výhodnej a nezáväznej cenovej ponuky  nás kontaktujte ešte dnes, týmto formulárom.

 

Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky prispôsobiť vašim potrebám. Prehliadaním stránok súhlasíte s ich použitím.